Tím

Majka

Majka

Spokojnosť a úsmev klientky je pre mňa najväčsia motivácia, prečo chcem svoju prácu robiť zodpovedne a kvalitne. Práve preto som sa rozhodla spraviť salón, v ktorom je na prvom mieste klientka, zdravie jej vlasov a vlasovej pokožky. Jednoducho chceme a budeme robiť pekné vlásky a prácu, ktorú milujeme.

Alžbetka

Alžbetka

Vždy som vedela že sa chcem v živote venovať niečomu čo milujem, vlasy a make-up ma bavili a fascinovali od nepamäti. Akonáhle som zistila čo všetko sa dá pomocou kreativity vykúzliť z už tak krásnych ľudí, vedela som že jedného dňa sa tým budem živiť. Milujem svoju prácu, krása a ľudskosť je to s čím sa stretávam a nie je lepšieho pocitu ako si ísť večer ľahnúť s pocitom dobre vykonanej práce, novými znalosťami a radosťou do ďalšieho dňa. A preto to robím.

Želka

Želka

Spojenie zdravia a krásy je mojou obľúbenou témou. Často hovorím, že starostlivosť o vlasy začína starostlivosťou o vlasovú pokožku. Vieme tým predchádzať rôznym neželaným javom, ako je nadmerné mastenie vlasov, svrbenie pokožky, lupiny, dermatitídy alebo vypadávanie vlasov. V prípade už rozvinutého ochorenia vlasovej pokožky sa postarám o jej čistotu, hydratáciu a pružnosť. Trichologické vyšetrenie je súčasťou mojej každodennej práce.

Aďka

Aďka

Vždy, keď sa ma niekto opýta, prečo som sa rozhodla robiť prácu kaderníčky, tak odpoviem, že návšteva kaderníctva nie je len o hrebeni a nožniciach, návšteva kaderníctva je hlavne o komunikácii, zistení problému a následnom postupe tak, aby zákazník odchádzal spokojný a s úsmevom na tvári. Pre mňa je pomáhať ľudom ten správny dôvod prečo robím tuto prácu. Mojim cieľom je sa ďalej vzdelávať, učiť sa novým veciam a preniesť moje vedomosti do starostlivosti pre ľudí, ktorí to potrebujú.

Nika

Nika

Vlasy boli od malička mojou vášňou. Byť kaderníčkou vnímam ako poslanie. Chcem aby ste sa cítili najkrajšími verziami samých seba a odchádzali spokojné, s úsmevom na perách a leskom vo vlasoch. Nech sa jednoducho cítite krásne také aké ste. Je pre mňa dôležité zamerať sa na osobitnú starostlivosť práve o vlasy každej jednej žienky. Záleží mi na detailoch a čistote práce. Mojou najväčšou srdcovkou sú kučeravé a vlnité vlásky.